Kalendar takmičenja

Izbor oružja:       Sezona:   Preuzmite kalendar u PDF formatu

Mač, muŠki i Ženski (sezona 2017/2018)

Mesec Dan Seniori Juniori Kadeti Pioniri a Pioniri B
09
2017
09.-10. Prvenstvo Balkana
Izvorani
(Rumunija)
ME M Ž
 
 
 
 
16.-17. II Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
II Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
II Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
23.-23. SAT Trofej Beograda
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
30.-01. U23 Budimpešta
Budapest
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
10
2017
07.-08.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Zrenjanin Open
Zrenjanin
(Srbija)
Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
14.-15.  
JWC Lauphajm
Lauphajm
(Nemačka)
Ž
 
 
 
21.-22.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Budapest
Budapest
(Mađarska)
M Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
28.-29.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Klagenfurt
Klagenfurt
(Austrija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
29.-29.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
12
2017
02.-03. U23 Moedling
Moedling
(Austrija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
15.-17.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Olimpici GP - Szolnok
Szolnok
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Olimpici GP - Szolnok
Szolnok
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
16.-17.  
JWC Heraklion
Heraklion
(Grčka)
ME M
 
 
 
23.-23.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Andrej Gardenin
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Andrej Gardenin
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
24.-24. Trofej Crvene Zvezde
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
01
2018
06.-07.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
JWC Udine
Udine
(Italija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
13.-14.  
 
ECC Bratislava
Bratislava
(Slovačka)
M Ž
 
 
13.-14. SAF Pokalen SAT
Stokholm
(Svedska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
20.-21.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Dodatni turnir 1
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Dodatni turnir 1
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
02
2018
03.-04.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
JWC Bratislava
Bratislava
(Slovačka)
Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
03.-04.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
JWC Star Kup
Šabac
(Srbija)
ME M Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
10.-11. SWC Ciudad de Barcelona
Barcelona
(Španija)
Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
16.-18.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Olimpici GP - Budimpesta
Budimpesta
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Olimpici GP - Budimpesta
Budimpesta
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
17.-18.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Juniorsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
ME M ŽE Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
24.-25.  
Dodatni turnir 2
Beograd
(Srbija)
M Ž
Dodatni turnir 2
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
03
2018
02.-11.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope
Soči
(Rusija)
M ME Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope
Soči
(Rusija)
M ME Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
10.-11.  
 
 
Olimpici GP - Szombathely
Szombathely
(Mađarska)
M Ž
Olimpici GP - Szombathely
Szombathely
(Mađarska)
M Ž
17.-18.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Uskršnji turnir
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Uskršnji turnir
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
23.-25. GP Westend Grand Prix "Memorial Sakovics Jozsef"
Budapest
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
31.-01. Dodatni turnir seniori (MK Crvena Zvezda)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
04
2018
01.-10.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta
Verona
(Italija)
M ME Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta
Verona
(Italija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
14.-15. Kup Železničara
Srbija
(Beograd)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Kup Železničara
Srbija
(Beograd)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Kup Železničara
Srbija
(Beograd)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
15.-19. U23 Prvenstvo Evrope
Jerevan
(Jermenija)
M ME Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
21.-22.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
28.-28.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Dodatni turnir 3
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Dodatni turnir 3
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
28.-28. Kup Sv. Duje SAT
Split
(Hrvatska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
05
2018
05.-06. Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
19.-20.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Kadetsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
19.-20.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Pionirsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Pionirsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
26.-27. Seniorsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
ME M Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
06
2018
16.-21. Seniorsko Prvenstvo Evrope
Novi Sad
(Srbija)
M ME Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
21.-25. Mediteranske Igre
Taragona
(Španija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
07
2018
19.-28. Prvenstvo Sveta
Leipzig
(Nemačka)
M ME Ž ŽE
 
 
 
 

Legenda: Evropsko i svetsko prvenstvo, Olimpijske igre Prvenstvo Srbije Svetski i evropski kup Satelit Regionalno prvenstvo Domaće takmicenje, medjunarodno B