Kalendar takmičenja

Izbor oružja:       Sezona:   Preuzmite kalendar u PDF formatu

Mač, muŠki i Ženski (sezona 2017/2018)

Mesec Dan Seniori Juniori Kadeti Pioniri a Pioniri B
09
2017
09.-10. Prvenstvo Balkana
Izvorani
(Rumunija)
ME M Ž
 
 
 
 
16.-17. II Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
II Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
II Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
23.-23. SAT Trofej Beograda
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
30.-01. U23 Budimpešta
Budapest
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
10
2017
07.-08.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Zrenjanin Open
Zrenjanin
(Srbija)
Ž ŽE Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
14.-15.  
JWC Lauphajm
Lauphajm
(Nemačka)
Ž
 
 
 
21.-22.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Budapest
Budapest
(Mađarska)
M Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
28.-29.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Klagenfurt
Klagenfurt
(Austrija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
29.-29.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
12
2017
02.-03. U23 Moedling
Moedling
(Austrija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
15.-17.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Olimpici GP - Szolnok
Szolnok
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Olimpici GP - Szolnok
Szolnok
(Mađarska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
16.-17.  
JWC Heraklion
Heraklion
(Grčka)
ME M
 
 
 
23.-23.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Andrej Gardenin
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Andrej Gardenin
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
24.-24. Trofej Crvene Zvezde
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
01
2018
06.-07.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
JWC Udine
Udine
(Italija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
13.-14.  
 
ECC Bratislava
Bratislava
(Slovačka)
M Ž
 
 
13.-14. SAF Pokalen SAT
Stokholm
(Svedska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
20.-21.  
Dodatni turnir 1
Beograd
(Srbija)
M Ž
Dodatni turnir 1
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
27.-28.  
 
 
Olimpici GP - Budimpešta
Budimpešta
(Mađarska)
M Ž
Olimpici GP - Budimpešta
Budimpešta
(Mađarska)
M Ž
02
2018
03.-04.  
JWC Bratislava
Bratislava
(Slovačka)
Ž
 
 
 
03.-04.  
JWC Star Kup
Šabac
(Srbija)
ME M
 
 
 
17.-18.  
Juniorsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
ME M ŽE Ž
 
 
 
24.-25.  
Dodatni turnir 2 (MK Crvena Zvezda)
Beograd
(Srbija)
M Ž
Dodatni turnir 2 (MK Crvena Zvezda)
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
03
2018
02.-11.  
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope
Soči
(Rusija)
M ME Ž ŽE
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope
Soči
(Rusija)
M ME Ž ŽE
 
 
10.-11.  
 
 
Olimpici GP - Szombathely
Szombathely
(Mađarska)
M Ž
Olimpici GP - Szombathely
Szombathely
(Mađarska)
M Ž
17.-18.  
 
 
Uskršnji turnir
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž
Uskršnji turnir
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž
31.-01. Dodatni turnir seniori
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
 
 
04
2018
01.-10.  
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta
Verona
(Italija)
M ME Ž ŽE
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta
Verona
(Italija)
M Ž
 
 
14.-15. Kup Železničara
Srbija
(Beograd)
M Ž
Kup Železničara
Srbija
(Beograd)
M Ž
Kup Železničara
Srbija
(Beograd)
M Ž
 
 
15.-19. U23 Prvenstvo Evrope
Jerevan
(Jermenija)
M ME Ž ŽE
 
 
 
 
21.-22.  
 
 
Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž
Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž
28.-29.  
Dodatni turnir 3
Beograd
(Srbija)
M Ž
Dodatni turnir 3
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
05
2018
06.-07. Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
 
Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
Trofej Novog Sada
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
19.-20.  
 
Kadetsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
19.-20.  
 
 
Pionirsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž
Pionirsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž
26.-27. Seniorsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
ME M Ž ŽE
 
 
 
 
06
2018
16.-21. Seniorsko Prvenstvo Evrope
Novi Sad
(Srbija)
M ME Ž ŽE
 
 
 
 
07
2018
19.-28. Prvenstvo Sveta
Leipzig
(Nemačka)
M ME Ž ŽE
 
 
 
 

Legenda: Evropsko i svetsko prvenstvo, Olimpijske igre Prvenstvo Srbije Svetski i evropski kup Satelit Regionalno prvenstvo Domaće takmicenje, medjunarodno B