Kalendar takmičenja

Izbor oružja:       Sezona:   Preuzmite kalendar u PDF formatu

Mač, muŠki i Ženski (sezona 2018/2019)

Mesec Dan Seniori Juniori Kadeti Pioniri a Pioniri B
09
2018
01.-01. SAT Trofej Beograda
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
08.-09.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
III Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
III Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
III Čivija Kup
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
08.-09. III Čivija Kup (za RL)
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
III Čivija Kup (za RL)
Šabac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
15.-16. U23 SAT Bratislava
Bratislava
(Slovačka)
Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
22.-22.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Silnog
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
22.-22.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Silnog (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Trofej Silnog (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
29.-30. Prvenstvo Balkana
Beograd
(Srbija)
ME M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
10
2018
06.-07. Kup Silnog (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Kup Silnog (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
13.-14.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
13.-14.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević (za RL)
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
Memorijal Miodrag Miša Pavićević (za RL)
Leskovac
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
13.-14. SAT Kup Sv. Duje
Split
(Hrvatska)
M Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
20.-21.  
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
ECC Zrenjanin Open
Zrenjanin
(Srbija)
ME M ŽE Ž Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
 
Kliknite na link da pogledate rezultate
11
2018
17.-17. Trofej Železnice Srbije
Srbija
(Beograd)
M Ž Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
Trofej Železnice Srbije
Srbija
(Beograd)
M Ž Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
17.-17.  
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
Trofej Železnice Srbije (za RL)
Srbija
(Beograd)
M Ž Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
12
2018
15.-16.  
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
Memorijal Andrej Gardenin
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
15.-16.  
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
Memorijal Andrej Gardenin (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
15.-16. Trofej Crvene Zvezde (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
 
Kliknite na link da preuzmete pozivno pismo
02
2019
16.-17.  
Kup Crvene Zvezde (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž
Kup Crvene Zvezde (za RL)
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
22.-03.  
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope
Foggia
(Italija)
M ME Ž ŽE
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope
Foggia
(Italija)
M ME ŽE Ž
 
 
03
2019
16.-17.  
 
Uskršnji turnir (za RL)
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž
Uskršnji turnir (za RL)
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž
Uskršnji turnir (za RL)
Zrenjanin
(Srbija)
M Ž
30.-31. Kup Železničara (za RL)
Srbija
(Beograd)
M Ž
Kup Železničara (za RL)
Srbija
(Beograd)
M Ž
Kup Železničara (za RL)
Srbija
(Beograd)
M Ž
Kup Železničara (za RL)
Srbija
(Beograd)
M Ž
Kup Železničara (za RL)
Srbija
(Beograd)
M Ž
04
2019
06.-14.  
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta
Torun
(Poljska)
M ME Ž ŽE
Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta
Torun
(Poljska)
M Ž
 
 
20.-21. Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž
Trofej Sinđe
Beograd
(Srbija)
M Ž
05
2019
04.-05. Trofej Novog Sada (za RL)
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
 
Trofej Novog Sada (za RL)
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
Trofej Novog Sada (za RL)
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
Trofej Novog Sada (za RL)
Novi Sad
(Srbija)
M Ž
18.-19.  
Juniorsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M ME Ž ŽE
 
 
 
18.-18.  
 
 
Pionirsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž
Pionirsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž
29.-02. U23 Prvenstvo Evrope
Plovdiv
(Bugarska)
M ME Ž ŽE
 
 
 
 
06
2019
08.-09. Seniorsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
ME M Ž ŽE
 
 
 
 
15.-16.  
 
Kadetsko Prvenstvo Srbije
Beograd
(Srbija)
M Ž
 
 
17.-22. Seniorsko Prvenstvo Evrope
Dusseldorf
(Nemačka)
M ME ŽE Ž
 
 
 
 

Legenda: Evropsko i svetsko prvenstvo, Olimpijske igre Prvenstvo Srbije Svetski i evropski kup Satelit Regionalno prvenstvo Domaće takmicenje, medjunarodno B