REZULTATI - 2018/2019

Kup Crvene Zvezde (za RL), Beograd (16.02.2019.-17.02.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: MM SM

JWC Star Kup, Beograd (02.02.2019.-03.02.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: MM

Ekipno:
Juniori: MM

ECC Bratislava, Bratislava (12.01.2019.-13.01.2019.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Ekipno:
Kadeti: FM MM

Memorijal Andrej Gardenin (za RL), Beograd (15.12.2018.-16.12.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri A:
Pioniri B:

Memorijal Andrej Gardenin, Beograd (15.12.2018.-16.12.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri B:

Trofej Crvene Zvezde (za RL), Beograd (15.12.2018.-16.12.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Kup Sinđe (za RL), Beograd (02.12.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri A: SM

Trofej Železnice Srbije (za RL), Srbija (17.11.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM SM
Juniori: FM MM SM
Pioniri A: FM SM

Trofej Železnice Srbije, Srbija (17.11.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Pioniri A: MM

ECC Budapest, Budapest (09.11.2018.-11.11.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Ekipno:
Kadeti: FM MM

ECC Klagenfurt, Klagenfurt (27.10.2018.-28.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

ECC Zrenjanin Open, Zrenjanin (20.10.2018.-21.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

Memorijal Miodrag Miša Pavićević (za RL), Leskovac (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Juniori: FM MM SM
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: MM SM

Memorijal Miodrag Miša Pavićević , Leskovac (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM
Pioniri A: MM

SAT Kup Sv. Duje, Split (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

ECC Solun, Solun (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

ECC Šamorin, Šamorin (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Kup Silnog (za RL), Beograd (06.10.2018.-07.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM
Kadeti: FM MM

Kup Silnog, Beograd (06.10.2018.-07.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Prvenstvo Balkana, Beograd (29.09.2018.-30.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

ECC Mancester, Mancester (29.09.2018.-30.09.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Trofej Silnog (za RL), Beograd (22.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM
Kadeti: SM
Pioniri A: MM

Trofej Silnog, Beograd (22.09.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM MM SM

SAT SAF Pokalen, Stokholm (22.09.2018.-23.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori:

U23 SAT Bratislava, Bratislava (15.09.2018.-16.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Memorijal M.D.Volodinoi I dan, Odincovo (15.09.2018.-16.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Memorijal M.D.Volodinoi II dan, Odincovo (15.09.2018.-16.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

III Čivija Kup (za RL), Šabac (08.09.2018.-09.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM SM
Kadeti: FM
Pioniri B: FM MM

III Čivija Kup, Šabac (08.09.2018.-09.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: SM

SAT Trofej Beograda, Beograd (01.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM