REZULTATI - 2016/2017

Prvenstvo Sveta, Leipzig (19.07.2017.-26.07.2017.)

Pojedinačno:
Seniori:

Ekipno:
Seniori:

Prvenstvo Evrope, Tbilisi (12.06.2017.-20.06.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Ekipno:
Seniori:

Prvenstvo Srbije, Beograd (03.06.2017.-04.06.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (20.05.2017.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (20.05.2017.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM

Iron Trade kup - valogato I dan, Tata (20.05.2017.-21.05.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Iron Trade kup - valogato II dan, Tata (20.05.2017.-21.05.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (06.05.2017.-07.05.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM

SWC St.Petersburg foil, St.Petersburg (05.05.2017.-07.05.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Kup Ljubljane, Ljubljana (15.04.2017.-16.04.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Juniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

Prvenstvo Sveta, Plovdiv (01.04.2017.-10.04.2017.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Kup Grada Osjeka, Osjek (25.03.2017.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

GP Westend Grand Prix "Memorial Sakovics Jozsef", Budapest (24.03.2017.-26.03.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Uskršnji turnir, Zrenjanin (18.03.2017.-19.03.2017.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Kup Železničara, Srbija (11.03.2017.-12.03.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Juniori: MM
Kadeti: MM

Prvenstvo Evrope, Plovdiv (28.02.2017.-09.03.2017.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Rapir Kup, Zagreb (18.02.2017.-19.02.2017.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

JWC Alpe Adria Cup, Udine (17.02.2017.-19.02.2017.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM

Kup Pobednika, Beograd (11.02.2017.-12.02.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM
Juniori: FM MM
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Trofej Pobednika, Beograd (11.02.2017.-12.02.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Juniori: SM
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

ECC Warszawa, Varšava (11.02.2017.-12.02.2017.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Prvenstvo Srbije, Novi Sad (21.01.2017.-22.01.2017.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM

Novogodišnji turnir - Memorijal I.B. Brena, Kazanj (09.01.2017.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

AGC Kup, Tatabanya (07.01.2017.-08.01.2017.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

SAT Leon Paul Cup London, London (18.12.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

JWC Eden Cup London, London (16.12.2016.-18.12.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Trofej Crvene Zvezde, Beograd (11.12.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Memorijal Andrej Gardenin, Beograd (10.12.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

ECC Halle, Halle (10.12.2016.-11.12.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

U23 Moedling, Moedling (03.12.2016.-04.12.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM

JWC Ferdinand de Martinego, Bratislava (02.12.2016.-04.12.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: MM

Kup Riposta, Bukurešt (26.11.2016.-27.11.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri B:

XXVII Memorijal S.A. Šarikov, Moskva (22.11.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

U23 Circuit Budimpešta, Budapest (12.11.2016.-13.11.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

ECC Moedling, Moedling (05.11.2016.-07.11.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Cupa Alfredo Bachelli, Krajova (05.11.2016.-06.11.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (05.11.2016.-06.11.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM

Trofej Sinđelića, Beograd (30.10.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

EFC U14 Fylop Mihaly - Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklós (30.10.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

ECC Trofeo Maestro Dario Codarin , Klagenfurt (29.10.2016.-30.10.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Memorijal M. Burceva , Sankt Petersburg (28.10.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

ECC Solun, Solun (22.10.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

ECC Šamorin, Šamorin (22.10.2016.-23.10.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ekipno:
Kadeti:

Olimpici GP - Debrecen, Debrecen (22.10.2016.-23.10.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

SAT Trofej Beograda, Beograd (15.10.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Kup VMD, Zagreb (15.10.2016.-16.10.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Ruski Juniorski izborni turnir I dan, Odincovo (10.10.2016.-11.10.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Ruski Juniorski izborni turnir II dan, Odincovo (10.10.2016.-11.10.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza I dan, TATA (08.10.2016.-09.10.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza II dan, TATA (08.10.2016.-09.10.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Fylop Mihaly - Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhely (07.10.2016.-09.10.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

ECC Budapest, Budapest (01.10.2016.-02.10.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Fylop Mihaly - Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklós (24.09.2016.-25.09.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

Memorijal M.Borodin, Jaroslavlja (22.09.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

I Čivija Kup, Šabac (17.09.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM

ECC Zrenjanin Open, Zrenjanin (17.09.2016.-18.09.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ekipno:
Kadeti:

Thrust Fall Super Youth Circuit, New York (11.09.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM

Prvenstvo Balkana, Varna (10.09.2016.-11.09.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Memorijal M.D.Volodinoi II dan, Odincovo (28.08.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Memorijal M.D.Volodinoi I dan, Odincovo (27.08.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

17th international Tournament - Anickov Dvorec, Sankt Petersburg (05.09.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM