REZULTATI - 2010/2011

Prvenstvo Sveta, Katanija (09.10.2011.-16.10.2011.)

Pojedinačno:
Seniori:

Ekipno:
Seniori:

Prvenstvo Evrope, Shefield (14.07.2011.-19.07.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Beograd (28.05.2011.-29.05.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Kup Sv. Duje, Split (21.05.2011.-22.05.2011.)

Pojedinačno:
Seniori:

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (14.05.2011.-15.05.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (08.05.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Kup Železničara, Srbija (30.04.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Prvenstvo Srbije, Novi Sad (24.04.2011.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Memorijal Ljubomir Savić, Beograd (10.04.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

BIC Kup, Zrenjanin (03.04.2011.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Star Kup JWC, Beograd (06.03.2011.)

Pojedinačno:
Juniori:

Prvenstvo Evrope, Klagenfurt (28.02.2011.-06.03.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Kadeti: FM MM SM

Westend Grand Prix "Memorial Sakovics Jozsef" GP, Budapest (26.02.2011.-27.02.2011.)

Pojedinačno:
Seniori:

Herakles Kup JWC, Budapest (19.02.2011.-20.02.2011.)

Pojedinačno:
Juniori: MM SM

Sretenjski Turnir, Pančevo (13.02.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Satu Mare Cup ECC, Satu Mare (12.02.2011.-13.02.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ekipno:
Kadeti:

Witold Woyda’s CUP ECC, Warszawa (12.02.2011.-13.02.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Coupe du Danube ECC, Bratislava (12.02.2011.-13.02.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Challenge CEP - Marathon Fleuret, Paris (05.02.2011.-06.02.2011.)

Pojedinačno:
Pioniri A:
Pioniri B:

Pisa ECC, Pisa (15.01.2011.-16.01.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Alpe Adria Cup JWC, Legnano Sabbiadoro (08.01.2011.-09.01.2011.)

Pojedinačno:
Juniori:

Trofej Pobednika, Beograd (26.12.2010.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Novogodišnji Turnir, Beograd (26.12.2010.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Prvenstvo Beograda, Beograd (25.12.2010.-26.12.2010.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Prvenstvo Beograda, Beograd (11.12.2010.-12.12.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM

Prvenstvo Beograda, Beograd (27.11.2010.-28.11.2010.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Salzburg Cup ECC, Salzburg (13.11.2010.-14.11.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Kup Pobednika, Beograd (06.11.2010.-07.11.2010.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Edi Schwarzer ECC, Modling (30.10.2010.-31.10.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Florina Eurocup ECC, Florina (30.10.2010.-31.10.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Gev Huniber Cup ECC, Gödöllő (16.10.2010.-17.10.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM

Ekipno:
Kadeti:

Coupe de Samaria ECC, Samorin (16.10.2010.-17.10.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ekipno:
Kadeti:

Trofej Beograda, Beograd (09.10.2010.-10.10.2010.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofej Jelisavete Karađorđević, Beograd (03.10.2010.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Angyalföld - PBT Cup ECC, Budapest (02.10.2010.-03.10.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Angyalföld - PBT Cup , Budapest (02.10.2010.-03.10.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Zrenjanin Open ECC, Zrenjanin (25.09.2010.)

Pojedinačno:
Kadeti: