REZULTATI - 2011/2012

Prvenstvo Evrope, Legnano (15.06.2012.-20.06.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Beograd (02.06.2012.-03.06.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Evrope U23, Bratislava (25.05.2012.-29.05.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Kup Sv. Duje, Split (19.05.2012.-20.05.2012.)

Pojedinačno:
Seniori:

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (12.05.2012.-13.05.2012.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (05.05.2012.-06.05.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Prvenstvo Srbije, Beograd (28.04.2012.-29.04.2012.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Kup Železničara, Srbija (22.04.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Kvalifikacije za OI London 2012, Bratislava (21.04.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Koper Kup, Koper (14.04.2012.-15.04.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

BIC Kup, Zrenjanin (07.04.2012.-08.04.2012.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Prvenstvo Sveta, Moscow (31.03.2012.-08.04.2012.)

Pojedinačno:
Juniori:
Kadeti:

Ekipno:
Juniori:
Kadeti:

Memorijal Vladimir Judin, Beograd (24.03.2012.-25.03.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Kadeti: FM
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

Memorijal Ljubomir Savić, Beograd (17.03.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Prvenstvo Evrope, Poreč (01.03.2012.-10.03.2012.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Sretenjski Turnir, Pančevo (12.02.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Mediteransko Prvenstvo, Poreč (28.01.2012.-30.01.2012.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: MM

Satu Mare ECC, Satu Mare (28.01.2012.-29.01.2012.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ekipno:
Kadeti:

Wappen Von Mödling JWC, Mödling (21.01.2012.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Memorijal Vladimir Mažuranić, Zagreb (21.01.2012.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Coupe du Danube ECC, Bratislava (14.01.2012.-15.01.2012.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Star Kup JWC, Beograd (08.01.2012.)

Pojedinačno:
Juniori:

Trofej Beograda, Beograd (10.12.2011.-11.12.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofeo Maestro Dario Codarin ECC, Klagenfurt (10.12.2011.-11.12.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Trofej Pobednika, Beograd (03.12.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Prvenstvo Beograda, Beograd (03.12.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Tauberbischofsheim ECC, Tauberbischofsheim (26.11.2011.-27.11.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Prvenstvo Beograda, Beograd (26.11.2011.-27.11.2011.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ferdinand de Martinego JWC, Bratislava (19.11.2011.-20.11.2011.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM

Turnir za RL MSS, Beograd (13.11.2011.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Prvenstvo Beograda, Beograd (12.11.2011.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Edi Schwarzer ECC, Modling (12.11.2011.-13.11.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Etropolski`s Sabre ECC, Sofija (12.11.2011.-13.11.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM

Ekipno:
Kadeti: SM

Trofej Silni, Beograd (12.11.2011.)

Pojedinačno:
Juniori: MM

Kup Pobednika, Beograd (05.11.2011.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM

Edi Schwarzer ECC, Modling (29.10.2011.-30.10.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Coupe de Samaria ECC, Samorin (29.10.2011.-30.10.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ekipno:
Kadeti:

Florina Eurocup ECC, Florina (29.10.2011.-30.10.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Kup VMD, Zagreb (15.10.2011.-16.10.2011.)

Pojedinačno:
Pioniri A: MM
Pioniri B: FM MM

Gev Huniber Cup ECC, Gödöllő (01.10.2011.-02.10.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM

Ekipno:
Kadeti: SM

Angyalföld - PBT Cup ECC, Budapest (30.09.2011.-02.10.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Angyalföld - PBT Cup , Budapest (30.09.2011.-02.10.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Zrenjanin Open ECC, Zrenjanin (24.09.2011.)

Pojedinačno:
Kadeti: