REZULTATI - 2013/2014

Memorijal Vladimir Judin, Beograd (14.09.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM
Kadeti: FM MM

Prvenstvo Sveta, Kazan (05.08.2014.-13.08.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Ekipno:
Seniori:

Future Master´s Challenge 2014, Šamorin (14.06.2014.-15.06.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

Prvenstvo Evrope, Strazbur (07.06.2014.-14.06.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Kup Riposta, Bukurešt (07.06.2014.-08.06.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

Prvenstvo Srbije, Beograd (31.05.2014.-01.06.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Kup Solidarnosti, Skopje (31.05.2014.-01.06.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

Kup Sv. Duje SAT, Split (17.05.2014.-18.05.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (03.05.2014.-04.05.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (26.04.2014.-27.04.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Kup Železničara, Srbija (19.04.2014.-20.04.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Prvenstvo Sveta, Plovdiv (03.04.2014.-12.04.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Uskršnji turnir, Zrenjanin (29.03.2014.-30.03.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Memorijal Ljubomir Savić, Beograd (22.03.2014.-23.03.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Star Kup JWC, Beograd (16.03.2014.)

Pojedinačno:
Juniori:

Inter Cup, Zagreb (09.03.2014.-10.03.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM

Kup Pobednika, Beograd (08.03.2014.-09.03.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Ciudad de Barcelona SWC, Barcelona (07.03.2014.-08.03.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Ekipno:
Seniori:

Coupe du Monde St-Maur SWC, St-Maur (01.03.2014.-02.03.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Ekipno:
Seniori:

Prvenstvo Evrope, Jerusalim (23.02.2014.-04.03.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Sretenjski Turnir, Pančevo (22.02.2014.-23.02.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM SM

Herakles Kup JWC, Budapest (15.02.2014.-16.02.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: MM SM

Rapir Kup, Zagreb (15.02.2014.-16.02.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Prvenstvo Srbije, Novi Sad (08.02.2014.-09.02.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM

Sparkassen-Weltcup SWC, Leipzig (07.02.2014.-08.02.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Westend Grand Prix "Memorial Sakovics Jozsef" GP, Budapest (01.02.2014.-02.02.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Prvenstvo Mediterana, Chiavari (01.02.2014.-03.02.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM SM

Vigor Chalange JWC, Goeteburg (01.02.2014.-02.02.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: MM

Vigor Chalange ECC, Goeteburg (01.02.2014.-02.02.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Slovenski Pehar, Samorin (01.02.2014.-02.02.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

Memorijal Vladimir Mažuranić, Zagreb (18.01.2014.-19.01.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM

Trofej Crvene Zvezde, Beograd (18.01.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Wappen Von Mödling JWC, Mödling (18.01.2014.-19.01.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

World Cup Qatar SWC, Doha (18.01.2014.-19.01.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Coupe du Danube ECC, Bratislava (11.01.2014.-12.01.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Alpe Adria Cup JWC, Udine (04.01.2014.-05.01.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Božićni Turnir, Zagreb (21.12.2013.-22.12.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Memorijal Rudolf Cvetko, Ljubljana (21.12.2013.-22.12.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

Copenhagen ECC, Copenhagen (07.12.2013.-08.12.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Memorijal Andrej Gardenjin, Beograd (07.12.2013.-08.12.2013.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Trofej Beograda SAT, Beograd (30.11.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

28. Stadtwerke-Pokal JWC, Bochum (30.11.2013.)

Pojedinačno:
Juniori:

Trofej Pobednika, Beograd (23.11.2013.-24.11.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Juniori: SM
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

PWC Oslo CUP SAT, Oslo (23.11.2013.-24.11.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Ferdinand de Martinego JWC, Bratislava (16.11.2013.-17.11.2013.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM

Sosnowiec JWC, Sosnowiec (16.11.2013.-17.11.2013.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

JAF Jubilee Tournament SAT, Arhus (09.11.2013.-10.11.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Hartmann Cup ECC, Haidenheim (09.11.2013.-10.11.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Trofej Železnice Srbije, Srbija (26.10.2013.-27.10.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofeo Maestro Dario Codarin ECC, Klagenfurt (26.10.2013.-27.10.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

Trekanten Open SAT, Danska (26.10.2013.-27.10.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Cupa Alfredo Bachelli, Krajova (19.10.2013.-20.10.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Takmičenje za RL Mađarskog Saveza, Budapest (19.10.2013.-20.10.2013.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

Kupittaa Tournament SAT, Turku (12.10.2013.-13.10.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Takmičenje za RL Mađarskog Saveza, Budapest (12.10.2013.-13.10.2013.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Angyalföld - PBT Cup ECC, Budapest (04.10.2013.-06.10.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Angyalföld - PBT Cup, Budapest (04.10.2013.-06.10.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Gev Huniber Cup ECC, Gödöllő (04.10.2013.-06.10.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM

Ekipno:
Kadeti: SM

Csány-Szendrey ÁMK, Kesthely (27.09.2013.-28.09.2013.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM

Zrenjanin Open ECC, Zrenjanin (21.09.2013.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Ohrid Lake Cup, Ohrid (31.08.2013.-01.09.2013.)

Pojedinačno:
Seniori: MM SM