REZULTATI - 2014/2015

Prvenstvo Sveta, Moskva (15.07.2015.-22.07.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Kup Solidarnosti, Skopje (13.06.2015.-14.06.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

Evropske igre, BAKU (12.06.2015.-28.06.2015.)

Pojedinačno:
Seniori:

Ekipno:
Seniori:

Prvenstvo Evrope, Montreaux (06.06.2015.-11.06.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Beograd (23.05.2015.-24.05.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (16.05.2015.-17.05.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Kup Sv. Duje SAT, Split (16.05.2015.-17.05.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (09.05.2015.-10.05.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Satelit Izrael SAT, Maalot (09.05.2015.)

Pojedinačno:
Seniori:

Memorijal Vladimir Judin - mac, Beograd (18.04.2015.-19.04.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM

Memorijal Vladimir Judin - floret , Beograd (18.04.2015.-19.04.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM
Kadeti: FM

2. Kup Ljubljane, Ljubljana (18.04.2015.-19.04.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

ERD Kup, Budimpešta (11.04.2015.-12.04.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Sveta, Taškent (02.04.2015.-11.04.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Kup Železničara, Srbija (28.03.2015.-29.03.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Juniori: MM
Kadeti: MM

U23 Evropski kup Wien, Wien (21.03.2015.-22.03.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Westend Grand Prix "Memorial Sakovics Jozsef" GP, Budapest (20.03.2015.-22.03.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Inter Cup, Zagreb (15.03.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM

Uskršnji turnir, Zrenjanin (14.03.2015.-15.03.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Star Kup JWC, Beograd (07.03.2015.-08.03.2015.)

Pojedinačno:
Juniori:

Ekipno:
Juniori:

Prvenstvo Evrope, Maribor (23.02.2015.-04.03.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Rapir Kup, Zagreb (14.02.2015.-15.02.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Prvenstvo Srbije, Novi Sad (07.02.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM

Memorijal Ljubomir Savić, Beograd (31.01.2015.-01.02.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Coupe du Danube ECC, Bratislava (24.01.2015.-25.01.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Ciudad de Barcelona SWC, Barcelona (24.01.2015.-25.01.2015.)

Pojedinačno:
Seniori:

Izborni Turnir za RL Mađarskog Saveza, Budapest (11.01.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

Fulop Mihaly - Torekves, Budapest (10.01.2015.-11.01.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM

Kup Pobednika, Beograd (20.12.2014.-21.12.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM
Juniori: FM MM
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Trofej Pobednika, Beograd (20.12.2014.-21.12.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Juniori: SM
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

Kvalifikacioni turnir za EI Baku 2015, Budapest (20.12.2014.-21.12.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Memorijal Andrej Gardenjin, Beograd (14.12.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Trofej Crvene Zvezde, Beograd (14.12.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Copenhagen ECC, Copenhagen (13.12.2014.-14.12.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Absolute Fencing Gear New York Sabre Grand Prix, New York (13.12.2014.-14.12.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

U23 Circuit Moedling, Moedling (06.12.2014.-07.12.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM

Törekvés , Budimpešta (06.12.2014.-07.12.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Izborni Turnir za RL Mađarskog Saveza I, Budapest (29.11.2014.-30.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Izborni Turnir za RL Mađarskog Saveza II, Budapest (29.11.2014.-30.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Izborni Turnir za RL Mađarskog Saveza, Szolnok (22.11.2014.-23.11.2014.)

Pojedinačno:
Juniori:
Kadeti:

PWC Oslo CUP SAT, Oslo (22.11.2014.-23.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Ferdinand de Martinego JWC, Bratislava (21.11.2014.-23.11.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM

Trofej Železnice Srbije, Srbija (16.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Hartmann Cup ECC, Haidenheim (15.11.2014.-16.11.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (15.11.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

Xuzhou SWC, Xuzhou (14.11.2014.-16.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Young Lions JWC, Helsinki (08.11.2014.-09.11.2014.)

Pojedinačno:
Juniori:

Ekipno:
Juniori:

Cupa Alfredo Bachelli, Krajova (08.11.2014.-09.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

Trekanten Open SAT, Danska (08.11.2014.-09.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Etropolski`s Sabre ECC, Sofija (08.11.2014.-09.11.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM

Ekipno:
Kadeti: SM

Etropolski`s Sabre U14, Sofija (08.11.2014.-09.11.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: SM

Baksay Cupa, Kunszentmiklós (08.11.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A:
Pioniri B:

JAF Jubilee Tournament SAT, Arhus (01.11.2014.-02.11.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofeo Maestro Dario Codarin ECC, Klagenfurt (25.10.2014.-26.10.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

Trofeo Carroccio Lignano SWC, Lignano (25.10.2014.-26.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:

GKK Vasas, Budapest (25.10.2014.-26.10.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: SM
Pioniri B:

Kupittaa Tournament SAT, Turku (18.10.2014.-19.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Florina Eurocup ECC, Florina (18.10.2014.-19.10.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Uhlmann Cup JWC, Lauphaim (18.10.2014.-19.10.2014.)

Pojedinačno:
Juniori:

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (18.10.2014.-19.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori:
Kadeti: SM

Kup VMD, Zagreb (18.10.2014.-19.10.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Trofej Beograda SAT, Beograd (11.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Izborni Turnir za RL Mađarskog Saveza, Keszhtely (11.10.2014.-12.10.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (11.10.2014.-12.10.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

Fulop Mihaly - Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhely (11.10.2014.-12.10.2014.)

Pojedinačno:
Pioniri A:
Pioniri B:

Linzer Herbstturnier , Linz (11.10.2014.-12.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

U23 Evropski kup TATA, Tata (05.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Izborni Turnir za RL Mađarskog Saveza, Tata (04.10.2014.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Zrenjanin Open ECC, Zrenjanin (27.09.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Herakles Kup JWC, Budapest (27.09.2014.-28.09.2014.)

Pojedinačno:
Juniori: FM SM

Ekipno:
Juniori: SM

Kup Grada Osjeka, Osjek (27.09.2014.-28.09.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Herakles Kup JWC, Budapest (21.09.2014.)

Pojedinačno:
Juniori:

Győr Cup ECC, Budapest (14.09.2014.-15.09.2014.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM