REZULTATI - 2015/2016

Prvenstvo Evrope, Tourin (20.06.2016.-25.06.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Kup Solidarnosti, Skopje (11.06.2016.-12.06.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

Prvenstvo Srbije, Beograd (28.05.2016.-29.05.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Prvenstvo Srbije, Zrenjanin (21.05.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

SAT Iceland, Reykjavik (21.05.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Kup Sv. Duje SAT, Split (14.05.2016.-15.05.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

SWC St.Petersburg foil, St.Petersburg (13.05.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (07.05.2016.-08.05.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (07.05.2016.-08.05.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Prvenstvo Evrope U23, Plovdiv (01.05.2016.-04.05.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

Kvalifikacije za OI Rio 2016, Prag (16.04.2016.-17.04.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

EFC U14 Fylop Mihaly - Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklós (09.04.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM

Prvenstvo Sveta, Bourges (01.04.2016.-10.04.2016.)

Pojedinačno:
Juniori:
Kadeti:

Ekipno:
Juniori:

Kup Železničara, Srbija (26.03.2016.-27.03.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Juniori: MM
Kadeti: MM

Chocolate Cup, Sofija (26.03.2016.-27.03.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

GP Westend Grand Prix "Memorial Sakovics Jozsef", Budapest (18.03.2016.-20.03.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Uskršnji turnir, Zrenjanin (12.03.2016.-13.03.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

SAT Sofija, Sofija (12.03.2016.-13.03.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Fylop Mihaly - Esztergom, Esztergom (05.03.2016.-06.03.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM

Prvenstvo Evrope, Novi Sad (29.02.2016.-09.03.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Fylop Mihaly - Budapest, Budapest (20.02.2016.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM

JWC Star Kup , Vršac (13.02.2016.-14.02.2016.)

Pojedinačno:
Juniori:

Ekipno:
Juniori:

Rapir Kup, Zagreb (12.02.2016.-13.02.2016.)

Pojedinačno:
Kadeti:
Pioniri A:
Pioniri B:

Prvenstvo Srbije, Novi Sad (06.02.2016.-07.02.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

U23 Circuit Budimpešta, Budapest (23.01.2016.-24.01.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

U23 Circuit Budimpešta, Budapest (16.01.2016.-17.01.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Novogodišnji turnir - Memorijal I.B. Brena, Kazanj (09.01.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (09.01.2016.-10.01.2016.)

Pojedinačno:
Juniori: SM
Kadeti: SM

Kamnik Open, Ljubljana (02.01.2016.-03.01.2016.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Kup Pobednika, Beograd (12.12.2015.-13.12.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM
Juniori: FM MM
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Trofej Pobednika, Beograd (12.12.2015.-13.12.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Juniori: SM
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

Grand Prix - Absolute Fencing Gear New York Sabre GP, New York (12.12.2015.-13.12.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Grand Prix - Qatar , Doha (05.12.2015.-06.12.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

U23 Circuit Moedling, Moedling (05.12.2015.-06.12.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Hódmezővásárhely (05.12.2015.-06.12.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM
Kadeti: FM

ECC Cabries, Cabries (05.12.2015.-06.12.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Olimpici GP - Szolnok, Szolnok (04.12.2015.-06.12.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

JWC Ferdinand de Martinego, Bratislava (27.11.2015.-29.11.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM

Trofej Crvene Zvezde, Beograd (22.11.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

XXVII Memorijal S.A. Šarikov, Moskva (22.11.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Memorijal Andrej Gardenin, Beograd (21.11.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (21.11.2015.-22.11.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (21.11.2015.-22.11.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM

ECC Halle, Halle (21.11.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

SWC Xuzhou, Nanjing (14.11.2015.-15.11.2015.)

Pojedinačno:
Seniori:

Cupa Alfredo Bachelli, Krajova (14.11.2015.-15.11.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

ECC Moedling, Moedling (07.11.2015.-08.11.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Trekanten Open SAT, Danska (07.11.2015.-08.11.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

JWC Young Lions, Helsinki (07.11.2015.-08.11.2015.)

Pojedinačno:
Juniori:

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (07.11.2015.-08.11.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

Fulop Mihaly - Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklós (07.11.2015.-08.11.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM

Olimpici GP - Debrecen, Debrecen (06.11.2015.-08.11.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

Prvenstvo Balkana, Niš (31.10.2015.-01.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

ECC Trofeo Maestro Dario Codarin , Klagenfurt (31.10.2015.-01.11.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

Trofej Železnice Srbije, Srbija (24.10.2015.-25.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Juniori: MM
Kadeti: MM

XVII Moskovska mladost, Moskva (24.10.2015.-25.10.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

SWC Trofeo Carroccio Lignano, Lignano (23.10.2015.-25.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori:

SAT Kupittaa Tournament, Turku (17.10.2015.-18.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

ECC Florina Eurocup, Florina (17.10.2015.-18.10.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Kup VMD, Zagreb (17.10.2015.-18.10.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (10.10.2015.-11.10.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

SAT Trofej Beograda, Beograd (10.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Fulop Mihaly - Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhely (10.10.2015.-11.10.2015.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM

Memorijal Miodrag Miša Pavićević, Leskovac (04.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Izborni turnir za RL Mađarskog saveza, Budapest (03.10.2015.-04.10.2015.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Memorijal M.Borodin, Jaroslavlje (01.10.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

ECC Zrenjanin Open, Zrenjanin (27.09.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti:

ECC Godollo Cup, Godollo (26.09.2015.-27.09.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM

JWC Timisoara, Timisoara (26.09.2015.-27.09.2015.)

Pojedinačno:
Juniori:

JWC Herakles Kup, Gyor (26.09.2015.-27.09.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

JWC Herakles Kup, Budapest (19.09.2015.-20.09.2015.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

ECC Budapest, Budapest (12.09.2015.-13.09.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

17th international Tournament - Anickov Dvorec, Sankt Petersburg (05.09.2015.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM