REZULTATI - 2018/2019

Pionirsko Prvenstvo Srbije, Beograd (19.05.2019.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM MM SM

Juniorsko Prvenstvo Srbije, Beograd (18.05.2019.-19.05.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Takmičenje za RL MSS, Beograd (11.05.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Trofej Novog Sada (za RL), Novi Sad (04.05.2019.-05.05.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM
Kadeti: MM SM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM SM

Trofej Novog Sada, Novi Sad (04.05.2019.-05.05.2019.)

Pojedinačno:
Seniori:
Pioniri A:

SWC St. Petersburg, St. Petersburg (03.05.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

U23 Budapest, Budapest (27.04.2019.-28.04.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Trofej Sinđe (za RL), Beograd (20.04.2019.-21.04.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: FM SM
Juniori: SM
Kadeti: SM
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM SM

Trofej Sinđe, Beograd (20.04.2019.-21.04.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Pioniri A: MM SM
Pioniri B: MM

Kup Železničara (za RL), Srbija (06.04.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Juniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Sveta, Torun (06.04.2019.-14.04.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM

Kup Grada Osjeka, Osjek (30.03.2019.-31.03.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: MM
Pioniri B: MM

SWC Budimpešta, Budimpešta (22.03.2019.-23.03.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Uskršnji turnir (za RL), Zrenjanin (16.03.2019.-17.03.2019.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: FM MM

Uskršnji turnir, Zrenjanin (16.03.2019.-17.03.2019.)

Pojedinačno:
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: SM

GP Budimpešta, Budapest (08.03.2019.-10.03.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

U23 Beč, Beč (23.02.2019.-24.02.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Juniorsko i kadetsko Prvenstvo Evrope, Foggia (22.02.2019.-03.03.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Ekipno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: FM MM SM

Kup Crvene Zvezde (za RL), Beograd (16.02.2019.-17.02.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM SM
Kadeti: MM SM

JWC Star Kup, Beograd (02.02.2019.-03.02.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: MM

Ekipno:
Juniori: MM

JWC Bratislava, Bratislava (02.02.2019.-03.02.2019.)

Pojedinačno:
Juniori:

JWC Provance, Provansa (19.01.2019.-20.01.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

ECC Bratislava, Bratislava (12.01.2019.-13.01.2019.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Ekipno:
Kadeti: FM MM

U23 Budimpešta, Budapest (12.01.2019.-13.01.2019.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

JWC Udine, Udine (05.01.2019.-06.01.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

JWC Budimpešta, Budimpešta (05.01.2019.-06.01.2019.)

Pojedinačno:
Juniori: SM

Memorijal Andrej Gardenin (za RL), Beograd (15.12.2018.-16.12.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM MM SM
Pioniri B: FM SM

Memorijal Andrej Gardenin, Beograd (15.12.2018.-16.12.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri B: MM

Trofej Crvene Zvezde (za RL), Beograd (15.12.2018.-16.12.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Kup Sinđe (za RL), Beograd (02.12.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri A: SM

U23 Moedling (FL), Moedling (01.12.2018.-02.12.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

U23 Moedling, Moedling (01.12.2018.-02.12.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

ECC Moedling, Moedling (24.11.2018.-25.11.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Ekipno:
Kadeti: FM

Trofej Železnice Srbije (za RL), Srbija (17.11.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM SM
Juniori: FM MM SM
Pioniri A: FM SM

Trofej Železnice Srbije, Srbija (17.11.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM
Pioniri A: MM

U23 Budimpešta, Budapest (17.11.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Mađarski izborni turnir, Budapest (17.11.2018.)

Pojedinačno:
Juniori:

ECC Budapest, Budapest (09.11.2018.-11.11.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM MM

Ekipno:
Kadeti: FM MM

SWC Bon, Bon (09.11.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

ECC Klagenfurt, Klagenfurt (27.10.2018.-28.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

Mađarski izborni turnir, TATA (27.10.2018.-28.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

Ruski Seniorski izborni turnir, Novogorsk (23.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

ECC Zrenjanin Open, Zrenjanin (20.10.2018.-21.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM

Ekipno:
Kadeti: MM

Memorijal Miodrag Miša Pavićević (za RL), Leskovac (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: SM
Juniori: FM MM SM
Kadeti: SM
Pioniri A: SM
Pioniri B: MM SM

Memorijal Miodrag Miša Pavićević , Leskovac (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: MM
Pioniri A: MM

SAT Kup Sv. Duje, Split (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM

ECC Solun, Solun (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

ECC Šamorin, Šamorin (13.10.2018.-14.10.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti:

Kup Silnog (za RL), Beograd (06.10.2018.-07.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM
Kadeti: FM MM

Kup Silnog, Beograd (06.10.2018.-07.10.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: SM

Prvenstvo Balkana, Beograd (29.09.2018.-30.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM MM SM

Ekipno:
Seniori: FM MM SM

ECC Mancester, Mancester (29.09.2018.-30.09.2018.)

Pojedinačno:
Kadeti: FM

Trofej Silnog (za RL), Beograd (22.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: FM MM
Kadeti: SM
Pioniri A: MM

Trofej Silnog, Beograd (22.09.2018.)

Pojedinačno:
Pioniri A: FM
Pioniri B: FM MM SM

SAT SAF Pokalen, Stokholm (22.09.2018.-23.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori:

U23 SAT Bratislava, Bratislava (15.09.2018.-16.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: FM

Memorijal M.D.Volodinoi I dan, Odincovo (15.09.2018.-16.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

Memorijal M.D.Volodinoi II dan, Odincovo (15.09.2018.-16.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: FM

III Čivija Kup (za RL), Šabac (08.09.2018.-09.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM SM
Kadeti: FM
Pioniri B: FM MM

III Čivija Kup, Šabac (08.09.2018.-09.09.2018.)

Pojedinačno:
Juniori: MM
Kadeti: MM
Pioniri A: FM MM
Pioniri B: SM

SAT Trofej Beograda, Beograd (01.09.2018.)

Pojedinačno:
Seniori: MM